Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Julia Roberts jest kolejnym dowodem na to, ze w hollywood lansuje sie kiepskich aktorow.
ciagle taka sama, gra na tej samej plaszczyznie, sztuczne emocje...

nasthassia

A ty jesteś kolejnym dowodem,ile na filmwebie jest trolli którzy nie potrafią nic mądrego napisac...

zwierzakus

czemu mnie atakujesz?

nie lubie Roberts jako aktorki, znam jej biografie i raczej nietrudno domyślic się czemu zrobiła taką oszołamiającą karierę.
nie uważam, żeby była utalentowana i nie uważam, żebym to ja była trollem.

nasthassia

To oświec mnie dzięki czemu zrobiła oszałamiającą kariere.Zawsze wydawalo mi się,że tyle nominacji do różnych nagród i Oskara zdobywa się dzięki dobrej grze aktorskiej...Ba!Nawet dostała jako pierwsza kobieta 20 mln za role-chociaż to pewnie też jakiś tajny układ. Widze,że masz jakieś tajne informacje o jej karierze o których chętnie sie dowiem-w końcu to moja ulubiona aktorka i chętnie coś nowego przeczytam.

A jeśli Julia nie ma talentu to nie istnieje aktorka który by takowy miała.

nasthassia

Rozumiem, że możesz nie przepadać za Julią Roberts, masz do tego pełne prawo ;). Oczywiście moja opinia jest całkowicie odwrotna :).
Pozdrawiam :D

nasthassia

uwielbiam takie dyskusje z ludzmi, ktorzy maja klapki na oczach, cos jest takie, ja tak uwazam i koniec dyskusji.
uwazam, ze nie jest dobra aktorka, oskar, zlote globy itp itd to wcale nie jest dowod na to, ze ona jest dobra aktorka.
Laureatka oskara jest takze niejaka Halle Berry i chyba kazdy wie, ze ostatnia rzecz jaka moznaby o tej Pani powiedziec to to, ze zasluzyla na Oskara.

nie bede sie z Toba klocic, bo jestes fanem Julii, dla mnie ta kobieta nie ma zadnego uroku, ani aktorskiego ani osobistego i talentu za grosz:)

nasthassia

Problem jest taki,że to ty masz klapki na oczach,nie podając żadnych merytorycznych argumentów.I naprawdę trzeba byc kompletnym ignorantem,żeby powiedziec,że Julia nie ma za grosz talentu.
I jeszcze raz powtarzam pytanie: Dzięki czemu zrobiła taką karierę?Bo mi najwyraźniej jest się trudno domyślec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones