Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Julia Roberts to jedna z moich ulubionych aktorek więc zagrajmy w tą szalenie wciągającą gre. PLISSSS
Czynie honory i zacznę :
tak więc
Liza Minelli - '' Seks w wielkim mieście 2''
"Seks w wielkim mieście 2" - Penelope Cruz
Penelope Cruz - "Vicky Cristina Barcelona''
"Vicky Cristina Barcelona" - Javier Bardem
Javier Bardem - ''Eat, Pray, Love"
JULIA ROBERTS

użytkownik usunięty
prix22

A jaki aktor następny?

Audrey Tautou

prix22

Audrey Tautou - "Kod da Vinci"
"Kod da Vinci" - Tom Hanks
Tom Hanks - "Larry Crowne"
"Larry Crowne" - JULIA ROBERTS
coś mi szybko poszło :)
a teraz może Jim Carrey

palafka

Carrey -> Maska -> C Diaz -> Mój Chłopak Się Żeni -> Roberts

Nicolas Cage?

tom_1984

Nicolas Cage-"60 sekund"-Angelina Jolie-"Zakochane gwiazdy"-Bruce Willis-"Oceans Twelwe:Dogrywka"-Julia Roberts.

Johnny Depp :) TRUDNA GRA... :P

trixon1

To staraj sie iść drogą okrężną :P
Johnny Depp - Edward Nożycoręki - Winona Ryder - Przerwana lekcja muzyki - Brittany Murphy - Miłość i inne nieszczęścia - Gwyneth Paltrow - Szkoła stewardes - Christina Appelgate - Alvin i wiewiórki 2 - Anna Faris - Tajemnice Brokeback Mountain (chyba tak sie pisze) Anne Hathaway - Walentynki i JUliaaaaa Roberts

teraz nech będzie Grażyna Szapałowska

prix22

Grażyna Szapołowska - "Pan Tadeusz" - Michał Żebrowski - "Ogniem i mieczem" - Krzysztof Kowalewski - "Złoty Środek" - Cezary Pazura - "Killer" - Katarzyna Figura - "The Player"- Julia!

demi moore

użytkownik usunięty
palafka

Demi Moore - J.I. Jane - Viggo Mortensen - Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia - Cate Blanchett - Elizabeth: Złoty Wiek - Clive Owen - Gra dla dwojga - Julia Roberts

Jennifer Lopez

Lopez -> Oczy Anioła -> Caviezel -> Deja Vu -> Washington -> Raport Pelikana -> Julia

Sean Connery

użytkownik usunięty
tom_1984

Sean Connery - Rycerz króla Artura - Richard Gere - Pretty Woman - Julia Roberts

Whoopi Goldberg

Whoopi -> Uwierz W Ducha -> Demi Moore -> GI Jane -> James Caviezel -> Pojedynek Oszustów -> Oliver Platt -> Linia Życia -> Julia R

Zamachowski Zbigniew

użytkownik usunięty
tom_1984

Zbigniew Zamachowski - Pianista - Adrien Brody - Obłęd - Daniel Craig - Elizabeth - Cate Blanchett - Zmęczenie materiału - John Cusack - Ulubieńcy Ameryki -Julia Roberts

Diane Keaton

Diane Keaton - Ojciec panny młodej - Kimberly Williams-Paisley - Dom dla mojej córki - Campbell Scott - Za wcześnie umierać - Julia


Kristen Bell

McDreamy_2

Kristen Bell - Miasto tajemnic - Lucas Black - Wzgórze nadziei - Nicole Kidman - Moulin rouge - Ewan McGregor - Sceny z życia intymnego - Gina McKee - Notting hill - Julia

Heath Ledger

Elisabeth Susannah

Heath Ledger - Parnassus - Jude Law - Holiday - Cameron Diaz - Mój chłopak się żeni - Julia Roberts

Colin Farrell

Lolla20

Colin Farrell Parnassus- Jude Law - Closer-Julia Roberts

rasputin

A następny aktor/ka .?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones