Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Przykro mi to stwierdzić, ale to prawda.
Jakoś nie mogę jej znieść. Fajne filmy tj. Pretty Woman, Stalowe Mongolie, Wojna Charliego Willsona czy inne robią się dla mnie wkurzające gdy widze jej dupny uśmieszek.
Czy niemógłby nikt inny zagrać np. Jodie Foste, Helen Hunt, Meg Ryan czy Nicloe Kidman??!!!

dominika342

Nie zgadzam się, jej uśmiech jest wręcz zniewalający i niewiele aktorek ma tyle uroku osobistego co Julia:)

brzydki_zly_i_szczery

Każdy ma swoje zdanie. Kiedyś jeszcze jakoś jej uśmiech na mnie działał. Teraaz już mi się znudził i zaczął wydawać sztuczny...

dominika342

A mi sie właśnie podoba jej uśmiech gdyż sprawia że wygląda ona na taką niewinną, śliczną kobiete ;) Nie wiem czemu ale takie właśnie sprawia przynajmniej dla mnie wrażenie Julia. Przez to jej gra jest bardzo wiarygodna. Ale szanuje zdania innych ;]

palafka

Julia jest jedną z najlpszych i najładniejszych aktorek.Kompletnie nie
rozumiem dlaczego tak niektórzy po niej jadą,ale mają do tego prawo.
A jej uśmiech jest po porstu fantastyczny i zniewalający:)

zwierzakus

Widze, że zostałam przygnieciona waszą opinią. No cóż, i tak wole ją od Demi Moore, Salmy Hayek czy Pamely Anderson.
A co do jej piękności to nie jestem pewna. Choć przyznaję, urodę ma inną, nietypową i orginalną.;D

dominika342

Twoje prawo,ja ją uważam za jedną z najpiękniejszych aktorek,a ty możesz
tego nie robic.Ale sama musisz przyznac że 316 miejsce w rankingu to
jakiś kiepski żart...

zwierzakus

Ten cały ranking to w ogóle jakiś kiepski żart.
Tu się z tobą zgadzam.
Julie Roberts to wszyscy znają, a tych co są w pierwszej setce to niektórych nawet nazwisk nie potrafię przyczytać. Nawet jak zdjęcie zobacze to nie kojarze człowieka. Na filmografię spojrzę, może jakiś jeden hit znajdę. Oczywiście nie mówie o wszystkich, ale są aktorzy co nie wiem jakim cudem się dostali na tą liste. A Ci wielcy są niedoceniani...:((

dominika342

dominika342 - jasne że masz racje, uśmiech jest tak sztuczny jak jej usta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones