Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

widziałem ją kiedyś jak wychodziła z samochodu na jakimś festiwalu - chyba w cannes - podniosla rękę w górę żeby pomachać fanom a spod pachy było jej widać gęste włosy - ohyda! zrazilo mnie to do niej na dobre. poza tym bez make upu wygląda koszmarnie - szczegolnie teraz. ma 43 lata a wygląda gorzej od moej 65 letniej ciotki. żenua

historyk79

Julia nigdy nie była na festiwalu w Cannes. Wydaje mi się, że Twoja ciotka musi być w takim razie bardzo piękną kobietą :)

palafka

Sorki, ale jak dla mnie Julia wygląda jak stary transwestyta, ma bardzo niekobiece rysy, krzywe, żylaste nogi, nieładną cerę i jeszcze te usta... nie lubię nie uzasadniać swojej opinii, ale niestety mogę tylko powiedzieć, że żal mi aktorów, którzy muszą ją całować...

palafka

Witam Cię serdecznie. Możliwe, że nie była - jak widzialem to zdjęcie to wiem że było robione podczas jakiegoś festiwalu, ale rzeczywiście niekoniecznie w Cannes. A co do mojej ciotki, to kiedyś była naprawdę piękna, a teraz pomimo upływu lat i tak lepiej wygląda od Julki hihih. pozdrawiam cię!

historyk79

historyk dobrze prawi, ta fotka była na pudelku, tez to widziałem ;) dokladnie z premiery notting hill, co za wieś!!
zresztą zobaczcie sami
http://www.pudelek.pl/artykul/9751/julia_roberts_smierdzi/

julia to staraszny pasztet i miernota aktorska, która potrafi zagrać tylko w beznadziejnych komediach romantycznych,

BlackShit

Echolalia, leczyć się tego nie da, ale z wiekiem samo zanika.

BlackShit

BlackShit - wlasnie bylem na stronie do ktorej podales linka i prawie sie nie zespawiowałem. wieś.

użytkownik usunięty
historyk79

Ona wygląda jak kaczka jest ohydna ! nie trawię jej w ogóle i jak widzę z nią film to mam ochotę przełączyć.Gdy dowiedziałem się że jakiś magazyn uznał ją za najpiękniejszą to prawie spadłem z krzesła.

Może i teraz jest ohydna , ale wiek robi swoję . W starszych produkacjach, Julia naprawde wygląda fajnie ;) . Np. "za wcześnie umierać" . Z resztą każdy ma inny gust. Jedni powiedzą, że jet piękna a inni, że paskudna całe życie . Tak samo jak z Angeliną Jolie - jedni mówią, że ma ryj jak kaszalot a usta jak wentyl od żuka, a inni że jest usta to jej atut piękna i jest najpiekniejszą aktorką ;D .
Mi osobiście Julia też nie przypada do gustu, ale wydaję się być sympatyczną osobą :).

Anna_

A kogo obchodzi to, jak wygląda i jak o siebie dba? Ważne, że jest fenomenalną aktorką. Tylko to się liczy. A ma już 43 lata - nie każdy się pięknie starzeje.

BlackShit

paskudnie wygląda, same negatywy nachodzą mnie na jej temat jak patrze na to zdjęcie. Alkohol i sława zrobiła swoje.

Slowianin

A kiedy ostatnio Ją widziałeś pijaną?

palafka

;))

historyk79

mnie też jakos nie porywa jej uroda... Wszyscy twierdzą, że jej walorem są usta, ja uważam je za wadę... Wyglądają jak dwa ślimaki :/ Ktoś napisał, że jest juz starsza i ma prawo wyglądać gorzej, a w mlodosci byla super, a u mnie jest odwrotnie. Nie podobała mi się nigdy w żadnym starym filmie, byla jakas taka niemodna, jakby troche niezadbana. Natomiast teraz przez widoczne objawy starzenia, pewnie zaczela bardziej o siebie dbac i wyglada duzo lepiej, bardziej na czasie. Moze na starosc bedzie naprawdę piękna :P

zona_alkoholika

Żono alkoholika - rację masz niewątpliwie. Do tego jej słynny, okropny uśmiech... Ona mogłaby grać Jokera bez charakteryzacji.

Kung_Fu_Master

Dokładnie- uśmiech ma straszny. Jedna z tych okropnie irytujących osób. Aktorką nie jest złą, raczej przeciętną, wyraźnie przereklamowaną. I jeszcze ten szczegół z owłosieniem. Straszne!!!

zona_alkoholika

Czyli człowiek może być piękny, a tym bardziej na prawdę piękny, jak używa tony kosmetyków, nie wychodzi z domu bez makijażu i trzyma się kurczowo mody? Taka strona nowoczesności raczej woła o pomstę do nieba i portfel, a nie powinna być aprobowana, ale to oczywiście moje zdanie.

historyk79

Julia Roberts nie raz oznajmiała, że sprzeciwia się presji usuwania naturalnego człowiekowi owłosienia. Jej prawo. A Ty depilujesz pachy, klatę, nogi i okolice penisa?

myszszata

jest jeden malutki szczegół, on jest facetem, ona kobietą, kobiety powinny sie depilować i tyle

BlackShit

odczepta się, julia to fajna foka i tyle =)

BlackShit

Blablabla... Ciekawe, czy 100% twoich zachowan, gestow, decyzji zostaloby zakwalifikowanie do kategorii"meskie". Watpie. Wydepiluj sobie jezyk, bo belkoczesz, kolego.

użytkownik usunięty
BlackShit

pierdo*lenie o szopenie -.- ja tam jestem za równouprawnieniem.

historyk79

dobra,moze wybitnie piekna nie jest,zaliczyla wpadke,ale jednak to ona jest slawna aktorka ktora wszyscy rezyserzy przyjmuja z otwartmi rekami

historyk79

Wygląd bym zostawiła w spokoju,kwestia gustu.Prawdziwą żenadą to jest jej chód...w życiu nie widziałam mniej zgrabnego.I niestety,często wybija mnie to z rytmu podczas oglądania filmów.

royo_lilith

Jak osiągniesz kiedyś tyle co ona to pogadamy ;]

madzia3418

W chodzie? Wolałabym nie dorównywać :P Jej umiejętności aktorskich nie krytykuję,bo jakieś ma. A co do osobowości-nie znam jej. Jednak sposób poruszania się ma okropny i wyraziłam swoją opinię.To wszystko. Więc do czego pijesz? :P

royo_lilith

Zgadzam się, chodzi w okropny sposób.

historyk79

Nie za bardzo rozumiem... Uważasz, że Julia Roberts jest paskudna? - Ok, Twoja opinia do której masz prawo. Ale wytłumacz mi jaki to ma związek z aktorstwem? Od kiedy sztukę grania/improwizacji oceniamy po urodzie człowieka? Zwłaszcza, że o owym aktorstwie nie wspomniałeś ani zdania, więc uznaję to za spam.

A co do tych dennych portali demaskujących pachy i krzywe zęby sławnych ludzi... Myślę, że trzeba mieć poważny problem z samym sobą i dystansem do siebie aby tam wchodzić i dowartościowywać się, że samemu nie jest się takim. No bo jak to inaczej można nazwać? Kto normalny się tym interesuje?

Nie oceniajcie aktorów jako ludzi, bo nic wam do ich życia prywatnego, ale ich umiejętności. No i przydałoby się jakieś uzasadnienie. Mi tam Julia Roberts nie przeszkadza, a filmy z nią przyjemnie się ogląda. Peace.

użytkownik usunięty
podajhaslo

podajhasło Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz

historyk79

Nie mogę przestać się śmiać

endrju_p_2

jak do me to jezd strasznie brzytka

gosiagosia333

jest strasznie brzydka się piszę, a nie jezd strasznie brzytka ;) łatwo krytykować, a nawet pisać się nie potrafi ;)

historyk79

Czyjegoś aktorstwa nie ocenia się na podstawie jego wyglądu. Gratuluję dojrzałości.

użytkownik usunięty
historyk79

To dlatego, że Polki są najpiękniejszymi istotami we wszechświecie.
I co się czepiasz - przecież lubisz horrory.
A tak na serio - zgadzam się z przedmówczynią - czyjegoś aktorstwa nie powinno oceniać się poprzez pryzmat urody.

Ktoś inny np. strollował kultowego twórcę anime - Hayao Miyazaki, bo co prawda nie zna jego dorobku, ale WYGLĄDA MU na "chińskiego reżysera pokemonów", czy jakoś w ten deseń. Nawet mi się nie chce wracać do tych rasistowskich bredni, żeby przytoczyć dosłowna wiązankę...
Masz rację - żenada...

historyk79

Ja bym tu zwróciła przede wszystkim uwagę na kwestię machania fanom, ile świadczą o Nas serdeczne gesty, na które wcale nie stać każdego aktora, a ile osobiste preferencje higieniczne (do których każdy ma pełne prawo i co jest czyjąś bardzo prywatną sprawą) ? Jak byś się czuł, gdyby ktoś ciebie, pod kątem umiejętności lub wartości jako człowieka, oceniał przez pryzmat twoich osobistych preferencji, lub tego, że np. raz się zapomniałeś np. wydepilować? Poza tym, jakoś szczególnie bym się nie zdziwiła gdyby się okazało, że sam jesteś mocno zarośnięty i zaniedbany i jak większość lepiej wyglądasz w odpowiednia zrobionym makijażu, co jest czystą hipokryzją a kwestia, że jest kobietą nie znaczy, że jest zobligowana do dbania o wygląd pod każdym kątem a mężczyźni mogą sobie chodzić jak chcą. Poza tym kim Ona dla ciebie jest, żeby się czepiać takich rzeczy/czynić takie bezpośrednie uwagi? To jest dopiero prawdziwie żenujące... Pomyśl, zanim coś napiszesz, bo takie komentarze i rozsiewanie plotek (już pomijając ich wiarygodność i podstawy) jest na poziomie osób nie myślących i bardzo infantylnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones