Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

ona potrafi grac w filmach czego nie moge powiedziec o Angelinie jolie

basik_12

No jasne zwłaszcza, że Julia wciąż gra tę samą osobę... Nie jestem fanką Angeliny ale Julia w niczym nie może się współzawodniczyć z Angeliną. Julia jest zwyczajnie nudna. I w żadnym na prawdę dobrym filmie nie wystąpiła, wciąż mdła komercja.

sylbow

jedna i druga jest beznadziejna, chociaz angelina jest bardziej uniwersalna aktorką, roberts potrafi z siebie robic tylko ofiare w kretyńskich komediach romantycznych

BlackShit

Raport Pelikana, Mamuśka czy Teoria Spisku to naprawdę kretyńskie komedie romantyczne. Wydaje mi się, że nie można ich porównywać bo są zupełnie odmiennymi aktorkami. Ale obie lubię :)

użytkownik usunięty
basik_12

To, że ktoś potrafi coś robić, nie znaczy jeszcze, że jest w tym dobry. Angelina jest w tym dobra, a do tego jest też atrakcyjniesza jako kobieta.

Ale żal...naucz się poprawnie konstruować zdania. Twoja jakże "błyskotliwa" myśl wprawiła mnie w dobry humor.

basik_12

Nie do końca się zgadzam ponieważ to dwie zupełnie różne aktorki, jednak bardzo lubię Julie, a komedie z jej udziałem są bardzo zabawne. Chyba każdy lubi się czasem pośmiać, a nie tylko oglądać smutne filmy z nadętą Angeliną. Owszem cenie ją jako aktorkę za kilka filmów jak np. oszukana. Jednak ona zawsze gra w ten sam sposób. A i jeszcze co do urody to wolę Julie z pięknym szczerym uśmiechem niż Angelinę z wypchanymi wargami. To na tyle jeśli chodzi o moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones