Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Nie rozumiem.. tyle nie przychylnych opini.Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania:) , ale myślałam że nie tylko ja uważam ją za super aktorke :) , praktycznie każdy film który z nią oglądałam strasznie mi się podobał.

aaangela93

Jak dla mnie również wybitna, i wiele filmów z jej udziałem wręcz mnie zachwyca. To że nie podoba się komuś jej uśmiech czy bóg wie co jeszcze nie zmienia faktu że aktorką jest świetną.
Nie wyobrażam sobie żeby np. Preety Woman zagrała jakaś "idealna, zgrabna, powabna, płytka" aktorka której przykuwa uwage tylko wygląd, bo do akurat tego filmu pasuje świetnie. Mam na myśl też to że gdzieś napisała że nie potrafi być damą

Justencja

Też nie rozumiem dlaczego na filmwebie tak mało ludzi ją lubi.Świetna
aktorka,na pewno kilka razy lepsza niż jakieś Jolie czy inne Aniston.
A do tego ten jej uśmiech,chyba najładniejszy w całym Hollywodd:)

zwierzakus

Ja ją uwielbiam ;) Jak dla mnie jest jedną z najlepszych aktorek (tak czy siak jedną z moich ulubionych) . I każdy film z jej udziałem mi sie bardzo podobał. Gdy widzę w TV zapowiedź filmu z Julią od razu wiem że będzie super

aaangela93

mi się jedynie w Pretty Woman nie podobała. W pozostałych rolach była genialna zwłaszcza w Erin Brokovich i Raporcie Pelikana, ci co ją krytykują to pewnie jacyś idioci podniecający się Evą Mendes albo Jessicą Albą.

aaangela93

Może nie wybitna , ale wszystkie role zagrała tak , że nie mogę sobie wyobrazić nikogo innego w tych filmach. Jako kobieta - bardzo ekscytująca , nie ma cukierkowatej urody modelki. Mimo wzlotów i "obniżeń" nie znalazłem filmu , w którym by źle zagrała. Moim zdaniem 8/10 .

blackader

A ja ją kocham mimo że uważają ją za jedną brzydszych aktorek, ale nie uroda się liczy, tylko talent. Ona go ma.

aaangela93

Jestem zdecydowanie za!!
Dla mnie 10/10
Nikogo przekonywać nie będę - talent i uroda. Oscar jest więc wszystko jasne!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones