PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843072}

Niebo o północy

The Midnight Sky
4,9 31 723
oceny
4,9 10 1 31723
3,8 15
ocen krytyków
Niebo o północy
powrót do forum filmu Niebo o północy

Nudy

ocenił(a) film na 3

Nudy i masakra .... Ten film jest zbiornik z mułem . Akcja się nie toczy tylko brnie . aż chce sie popchnać .... Można tylko wyłączyc Jedyne punkty za zdjęcia . Reszta do niczego .

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Bo to nie jest film akcji?

Rafaelll80

Jak widać dla niektórych jeśli nie leja się po pyskach film już jest za trudny :) świetna książka i bardzo dobra ekranizacja

fretka7

Nie napisał, że film jest trudny. Napisał, że film jest nudny. Jeśli tak czytasz książki jak komentarze innych, to pozwól, że nie zaufam Twojej ocenie :D

Cierpliwy_filmweb

Właśnie o tym mówię. Jeśli ten film jest dla Ciebie nudny to znaczy że go nie rozumiesz. A w przeciwieństwie do większości społeczeństwa czytam i to że zrozumieniem.

fretka7

Czyli jeśli zrobię film o facecie, który siedzi przez 3h na krawężniku i nic się nie dzieje, to znaczy, że nikt nie ma prawa powiedzieć, że to nudny film, bo po prostu go nie zrozumieli? :D Jest to jeden z najgłupszych argumentów, wiesz o tym, nie? :> Może książka jest spoko, nie wiem, ale widzę miażdżącą ilość niskich ocen, popartą dowodami, wielu ludzi rozłożyło ten film na czynniki pierwsze, na RT chyba nawet 30% nie wycisnął. Trudny to ten film jest do utrzymania ludzi na jawie :D

fretka7

Nie. Jeśli ten film jest nudny to znaczy, że jest nudny. Jeśli nie rozumiesz, że jest nudny to znaczy, że niczego od niego nie wymagałeś. Pooglądasz sobie obrazki, posłuchasz dźwięków w kosmosie, zobaczysz piękne zdjęcia z super zimnej Ziemi na której para nie leci z ust a przemoczony starzec idzie kilometrami i ma się dobrze... i to będzie super hit. Dla ciebie. Tak jak i disko polo może być dla kogoś artystycznie lepsze od np. klasyki Queen.

ocenił(a) film na 3
Rafaelll80

Nie dlatego że nie jest filmem akcji . To mógłby być swietny dramat , ale nie jest . Dlaczego solaris było całkiem dobre ?

ChrisKrasz

Zgadzam się z opinia. Nuda dluzyzna zero dramaturgii. Słabe kino. Ale zajrze DOK książki żeby mieć swoją opinie

ocenił(a) film na 4
ChrisKrasz

Jak czytam obrońców tego filmu i ich zdania że niskie oceny są od osób za głupich na ten film, bo nie rozumieją, bo nie ma akcji to przypominam że jest masa filmów sci-fi bez akcji a z ocenami od 6 w gore. Film beznadziejny dla mało wymagających ludzi.

ocenił(a) film na 3
mrozixxx

Śmieszne jest to jak niektórzy patrzą na film któerego nie rozumieją i dodają całą ideologię pod tytułem "Co autor miał na myśli" Przypomina mi to koneserów sztuki którzy stoja w galerii i podziwiają hydrant na ścianie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones